Resimsiz Ürün
Modicon M238 PLC
   Ürün Detayı

Değişken İzleme : Değişken izleme, makinenizin temel performans özelliklerini grafik olarak izlemenize imkan tanır ve sizin teknik özelliklerinize uygun olmayan makine performans alanlarını belirlemenize olanak sağlar.

Akıllı Kodlama: Akıllı kodlama, kod oluşturma sürecini hızlandırmanıza yardımcı olmak için güçlü fonksiyonlar sağlar. Otomatik değişken bildirme ve otomatik düzeltme gibi akıllı kodlama özelliği zamandan tasarruf ve tutarlılık sağlar

Kontrol ve HMI arasında hızlı ve kolay değişken paylaşımı : SoMachine, uygulamanızda PLC tarafında tanımladığınız değişkenlerin tutarlı ve zamandan tasarruf sağlayacak şekilde HMI’da görselleştirilmesine izin verir.

Devreye alma ekranları : SoMachine, devreye alma ekranları, makinenizin çalışan parçalarının sanal sunumlarını oluşturmanıza olanak sağlar. Bu sunumlar grafik HMI’ya benzer olmakla birlikte çok hızlı olma ve kolay oluşturulma avantajına sahiptir. Bu sunumlar devreye alma ve hata ayıklama sürecinin hızlandırılması için son derece kullanışlıdır.

ElektroShop.com.tr'den uygun fiyata ürünü satın al ve teklif iste.

Döküman Teknik Özellikler
Bu Ürüne Ait Döküman Eklenmemiş..

Designed By EVA Web Tasarım Web Yazılım